Engineer Boaz: "Als engineer moet je mooie dingen willen maken"

Boaz Poppelier - Engineer

Berekeningen en schetsen maken, locaties bekijken en gesprekken voeren met de uitvoerder. Voordat de eerste schep de grond in gaat is het werk van Engineer Boaz allang begonnen. “Als je als engineer bij Liander wil werken moet je mooie dingen willen maken.”

Zo maakt Boaz het net beter

“Ik ontwerp het laag- en middenspanningsnet en zorg ervoor dat het werk klaarligt voor de uitvoerder,” vertelt Boaz. “Zodra er een opdracht binnenkomt, ga ik aan de slag. Voordat het project van start kan gaan, is er veel te doen. Ik maak schetsen van hoe de kabels in de grond komen te liggen en ga ter plaatse kijken of alles zoals gepland kan worden uitgevoerd. Daarna ga ik met de uitvoerder om tafel om de klus door te spreken.

Uitdaging

“Zodra de eerste schep de grond in gaat, is het project in uitvoering. Vaak ga ik nog even langs om te kijken hoe het gaat. De uitwerking van de kabelroute gebeurt allemaal op papier. Als je het dan in uitvoering ziet, met de sleuf open en de monteurs aan het werk, geeft dat een voldaan gevoel. Soms kom ik op locatie iets tegen wat ik niet had voorzien. Dan kijk ik hoe ik het kan oplossen. Ik vind het juist leuk om de bijzondere dingen te doen en uitgedaagd te worden.”

Technisch & civiel

Als Engineer kom je op verschillende plekken en spreek je veel verschillende mensen. Geen dag is hetzelfde, en dat maakt het werk zo interessant. Als je als Engineer wilt werken, moet je het leuk vinden om mooie dingen te maken, zowel technisch als civiel.

Zij maken het net beter

Jaap Huisman Uitvoerder civiel

“Ik breng een tekening tot leven.”

Jaap zorgt dat civiele projecten veilig en soepel verlopen, van planning tot uitvoering.
Lees verhaal
Eline Engineer

Engineer Eline: "Elke keer wanneer ik denk dat een case simpel is, komt er wat onverwachts"

Contact met klanten over de problemen in hun buurt, met de monteurs die haar voorbereide…
Lees verhaal
Meterkast monteur bij Liander
Yasin Ilhan Monteur kleinverbruik

Meterkast monteur Yasin: “Je weet nooit wat je achter de deur van een klant aantreft”

Toen Yasin op 19-jarige leeftijd begon als monteur in de meterkast, wist hij het al…
Lees verhaal

Hoe kan ik je verder helpen?

Heb je een vraag of wil je eens kennismaken? Je kan ons altijd e-mailen of een berichtje sturen via LinkedIn, maar je kan ons nu ook gewoon WhatsAppen.

Profielfoto van recruiter Elisa
Vraag het via WhatsApp